Kralbet Havale ile Para Yatırma

Kralbet Havale ile Para Yatırma 

Tüm dünyada bankalar ile yapılan transfer işlemleri en güvenli yöntemdir. Bahis sitelerinde ise hem yatırım hem de çekim işlemlerinde kullanılan en favori yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Artık günümüzde reşitliği kabul edilen her bireyin mutlaka bir ve çoğunlukla birden fazla banka ile bağlantısı bulunuyor. Finans işlemlerini yürütebilmenin, takip edebilmenin ve güvenliğini sağlayabilmenin en kolay yolu banka hesapları olmaktadır. Hal böyle iken Kralbet havale ile para yatırma işlemleri de çeşitlilik ve pratiklik kazanmıştır. Sitede basitçe uygulayabileceğimiz bir sistem oluşturulmuştur. En modern uygulamaları bu yöntemler ile birleştirerek üyelere alternatif imkanlar oluşturan site kullanıcılarından beğeni topluyor. 

Öncelikle Kralbet havale ile para yatırma işlemi yapabilmeniz için bir oyuncu hesabı sahibi olmalısınız. Oyuncu hesabınıza giriş yaparak site ana sayfasını ziyaret etmelisiniz. Hemen sağ alt tarafta yer alan canlı destek bölümünü kullanarak canlı destek hatlarından yatırım miktarınızı ve bankanızı belirterek hesap bilgisi talep etmelisiniz. Sizlere iletilen hesapların devamlı kontrol edildiğini ve belirli aralıklar ile güncellendiğini unutmamalısınız. Çünkü güncel olmayan hesaplara yatırım yapılması durumunda ciddi zaman kaybı yaşamanız muhtemeldir. Bu nedenle fazla zaman kaybetmeden işlemlerinizi tamamlamanız önem arz eder. Destek personelleri yatırım ve talep formu oluşturma aşamalarınızda sizlere eşlik edecek ve yardımcı olacaklardır. 

Kralbet Havale Seçenekleri 

Kralbet havale ile para yatırma seçeneklerinizin geniş olduğundan bahsetmiştik. Bu yöntem çok fazla tercih ediliyor olmasından dolayı yoğunluk oluşmaması adına birçok farklı uygulama ile düzenlenmiştir. 

Minipay Havale: Bu sistem sizlerin destek hatları ile irtibata geçmeden uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Para Yatırma menüsünde Minipay seçeneğine tıklayarak hesap bilgisini bu bölümden alırsınız. Açıklama kodu gibi dikkat etmeniz gereken bir detay bulunur. Açıklama kodunu mobil bankacılık uygulamanızda transfer aşamanızda açıklama kısmına eksiksiz bir şekilde yazmalısınız. Transferinizi tamamladıktan sonra yine aynı sayfada bulunan Ödemeyi Yaptım butonuna tıklamanız yeterlidir. 

Anında Havale: Kralbet havale ile para yatırma işlemleri arasında ki en pratik uygulama budur. Çünkü mobil bankacılık uygulamanıza giriş yapmazsınız. Site direkt olarak forma gireceğiniz bilgileri kullanarak hesabınızdan çekim işlemini gerçekleştirir. Ancak bu uygulamanın dezavantajı her zaman uygun banka veya miktarı bulmak çok mümkün olmayabiliyor. 

ATM ile Havale: ATM üzerinden kartsız işlemler menüsünü kullanarak gerçekleştirebileceğiniz bir transfer seçeneğidir. Normal havale gibi bu işlemde de destek personellerinden güncel hesap almalı ve işlemi tamamladıktan sonra site üzerinden talep formu oluşturmalısınız. Bu yöntemin dezavantajına gelecek olursak da diğer havale işlemlerinde alt limit 50 TL iken bu yöntem de 100 TL’dir. 

Banka Kartı Havale: Yine site üzerinden otomatik sistem ile uygulayabileceğiniz kart yatırımları sizlere kolaylık sağlayacaktır. Çünkü dilerseniz Sanal Pos seçeneğini kullanarak kredi kartı yatırımı da yapabilirsiniz. Bu yöntemin olumsuz tarafı ise günde sadece 5 işlem yapma hakkı sunulmasıdır. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*